עתיד בטוח

משרדנו מתמחה במתן פתרונות מותאמים עבורכם בתחום ביטוחי הבריאות,  הסיעוד וביטוחי החיים.

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות הינו לטעמי ביטוח בסיסי עבור כל תושב ומשפחה בישראל,המציאות מראה שמערכת הבריאות בישראל כיום על סף קריסה, צוותים רפואיים מקצועיים ככל שיהיו, לא יכולים לעמוד בעומסי העל במחלקות האשפוז השונות, כמו כן קיים מחסור תמידי בתקנים ובתקציבים וכל אלו גורמים לקיפוח חיי אדם. רכישת פוליסת בריאות לא יכולה אומנם לקצר לי את התור בחדר מיון, אבל יכולה בעת צורך להעניק למשפחתך ולך רפואה מצילת חיים.

הפרקים העיקריים בפוליסת בריאות כוללים:

✅ ניתוחים ומחליפי ניתוח בארץ :הכיסוי מאפשר "לקנות" עבורכם את הזמן של המומחה הרפואי ביעוץ ובדרך לניתוח (קיצור תור בדרך למומחה) תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.
✅ תרופות מחוץ לסל:תרופות שאינן מכוסות בסל או בשב"ן או תרופות בהתאמה אישית בסכומים של עד 3,000,000 ₪ מתחדש מידי שנתיים.
✅ רפואת חו"ל: השתלות בחו"ל, טיפולים מיוחדים בחו"ל, ניתוחים ומחליפי ניתוח בחו"ל.

כיסוי למחלות קשות

ביטוח מחלות קשות- מקנה תשלום פיצוי כספי חד פעמי (לפי בחירה ) בעת גילוי מחלה קשה, הסכום נועד להקל כלכלית על המטופל ובני משפחתו (עבור הוצאות רפואיות, העדר ימי עבודה של בן הזוג וכיו"ב …)

ביטוח סיעודי

מי מאיתנו לא מכיר, קרוב משפחה או מכר שהפך סיעודי ?
כאשר מדברים על הוצאה למקרה סיעוד אנו מדברים על הוצאה מאוד מוחשית ורלוונטית לכולנו, בפרט לאור תוחלת חיים ההולכת ומתארכת, הרי בסופו של יום איש מאיתנו לא מעוניין להיות תלוי בבני משפחתו בקרות מקרה סיעוד.

דעתי היא שרק אלה אשר ישכילו וירכשו ביטוח סיעודי פרטי (כהשלמה לכיסוי בקופת החולים) יהיו מוגנים כלכלית, יצברו זכויות היחודיות לפוליסה פרטית, ולא יהיו נתונים ל"חסדים" מטעם המדינה בעת קרות מקרה הביטוח.

ביטוח אובדן כושר עבודה

מבחינת מרבית האנשים העובדים בישראל, אובדן כושר העבודה הוא אחד מהתרחישים הקשים ביותר שניתן להתמודד עימם במהלך החיים בואו נבדוק מה מצבכם…

ביטוח חיים

ביטוח חיים, ביטוח מהותי המקנה זכאות לפיצוי כספי ליקיריכם (ילדים, מוטבים) במקרה מוות של אחד המפרנסים במשק הבית המשפחתי.

ביטוח נכויות ותאונות אישיות

ביטוח נכויות ותאונות אישיות מכסה את המבוטח מפני מוות, נכות או אובדן כושר עבודה חלקי או מלא כתוצאה מתאונה, הפוליסה נותנת פתרון מעניין ורלוונטי עבור מבוטחים החשופים לתאונות עקב עיסוק מסוכן או נסיעות מרובות, לשם קבלת הפיצוי לא נדרשת הוכחת הכנסה/עיסוק, והכיסוי תקף גם מחוץ לגבולות ישראל.
כמו כן הפוליסה עשויה לתת פיצוי למצבים רפואיים נוספים כגון:
✅ שברים
✅ כוויות
✅ סיעוד בעקבות תאונה
✅ ימי אשפוז ועוד.

צור קשר